BİR AİLE BİR HİKÂYE

Okur

Hikâyeyi tamamla, koyu muhabbete dahil ol…

Meral Hanım, Adnan Bey’e seslenerek “Verdiğim iş ilanını hatırlıyor musun?” dedi. Adnan Bey kafa sallayarak konuştu. “Sevim ve Ayşe gittiği için iş ilanını daha dün vermiştin, bu kadar kısa süre içinde birilerimi aradı yoksa?” Meral Hanım gülümseyerek “Aynen öyle, oldukça şanslıyız.” diyerek cevap verdi. Tam da o anda kapıdan gelen tak tak sesini duydular. Adnan Bey hızlı adımlarla giderek kapıyı açtı.

Adnan Bey kapıyı açtığında karşısında elli yaşlarında olan bir çift ile karşılaştı. Meral Hanım eşinin yanına gelerek kapıda olan misafirleri içeri ağırladı. “Buyurun lütfen, şöyle geçelim.” Elli yaşlarında olan çift Meral Hanımın gösterdiği yere oturarak konuşmaya başladı. Merhaba Meral Hanım sizinle telefonda konuşmuştuk, ben Nesrin –yanını göstererek- bu da eşim Mustafa. Verdiğiniz iş ilanı için gelmiştik. Meral Hanım ve Adnan Bey tebessüm etti. Sonra Meral Hanım iş şartları ile ilgili detaylıca bilgi verdi. Nesrin Hanım ve Mustafa Bey onaylayarak işi yapabileceklerini dile getirdi.

Adnan Bey müsaade isteyerek konuşmaya başladı. “Yanlışım varsa düzeltin ama siz Altunoğulları ailesinden değil misiniz? Eskiden sizi ailecek ziyaret ettiğimizi hatırlıyorum.”

Hikayeyi tamamlayın

#koyumuhabbet etiketiyle

paylaşın, siz de koyu

muhabbete dahil olun…

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.